* Mugavus

Eks inimene on nõnda laisk kui tal olla lastakse. Ning kaugküte pakub suurepärast võimalust andmaks voli oma nõrkustele – olgu see sportlik meelelahutus või siis niisama tugitoolis televiisori vaatamine. Kaugküte annab teile võimaluse veeta rohkem aega lähedastega, hobidega.

Koju tulles ootab teid alati soe tuba ja soe vesi. Selle kõige eest hoolitsevad inimesed, kes tunnevad oma tööd. Võite rahumeeli unustada puude lõhkumise, soojapuhuri undamise või püstakus leviva gaasihaisu – kaugküte säästab sind liigsest vaevast ning ebameeldivatest üllatustest.

*Ohutus

Olete kunagi kuulnud, et kaugküte kui süsteem oleks olnud inimelule ohtlik? Vaevalt. Aga õnnetustest muude kütteviisidega võime ajalehtedest tihtipeale lugeda. Kaugküte tagab teile alati ohutu elukeskkonna, sest soojuse tootmine toimub kaugemal.

*Kindlus

Kaugküte on püsiv. Võite reeglina kindel olla, et soe vesi jõuab alati teie radiaatoritesse. Teid teenindaval ettevõttel on olemas reservvõimsused, töökorras seadmed ja trassid ning võimalikud rikked teie varustuskindlust ei peaks häirima. Ja kui kaugküttesüsteem on kord juba rajatud, vabastab see teid lisainvesteeringutest tulevikus ning tagab sooja toa pikkadeks aastateks. Ilma pingutusteta – mugavalt, ohutult ja kindlalt.